Dāvanas, par kurām mīļotā sieviete noteikti būs sajūsmā

Aiz kalniem vairs nav Ziemassvētki, tāpēc vajadzētu jau domāt par dāvanām saviem tuvākajiem. Un īpaši jāpiedomā, ko dāvināt savai otrajai pusītei — mīļotajai sievietei. Zināms, ka vīrieši bieži vien dāvanu iegādi atstāj uz pēdējo brīdi, kā arī īpaši nepievērš uzmanību tam, ko pērk, paļaujas uz pārdevējas vai darba kolēģu ieteikumiem.

Tomēr, ticiet, ir vērts pacensties ar dāvanu, jo sieviete, kura aplaimota ar tādu dāvanu, kas viņas acīm liek iemirdzēties, noteikti nekautrēsies savu patiku un pateicību izrādīt visdažādākajos veidos.

Un kurš gan vīrietis nevēlas sev līdzās sievieti, kura ir laimīga, smaidīga, priecīga un ar dzīvi apmierināta? Tāda sieviete iedvesmo un dod spēku lieliem darbiem.

Ko tad izvēlēties kā dāvanu mīļotajai sievietei? Tas ir aktuāli ne tikai Ziemassvētkos, bet jebkuros citos svētkos un arī ikdienā, jo sieviete ir pelnījusi dāvanu jebkurā dienā, arī tādā, kas kalendārā nav atzīmēta kā īpaša svētku diena.

 

  • Rotaslietas — tās nekad neliks vilties!

 

Rotaslietas ir dāvana, ar ko nevar kļūdīties, ja pērk ar personīgu attieksmi, nevis palūdz pārdevējai kaut ko iesaiņot. Sievieti vislabāk pazīst viņas mīļotais vīrietis, kurš zina, kas viņai piestāv, kādas rotaslietas viņai patīk, kas viņai jau rotu lādītē ir, bet ko viņa ļoti vēlētos. Tāpēc nevajadzētu žēlot laiku, lai izpētītu piedāvājumu. Ja nav laika ilgi kavēties juveliersalonā, tad ziniet, ka var iegādāties arī rotaslietas internetā, kur ir tikpat plaša izvēle un kvalitāte, ja izvēlas zināmu pārdevēju.

 

  • Mazais medusmēnesis — kopīgs ceļojums nedēļas nogalē

 

Sievietes ir romantiķes un vienmēr gaida no sava mīļotā kādu romantisku mīlestības apliecinājumu. Pat ja viņa ikdienā to neizrāda, jo mēdz samierināties, ka ir tādi vīrieši, kuriem tas viss ir svešs un tāls. Te nu ir jūsu iespēja mīļoto patiešām pārsteigt un sarīkot romantisku dāvanu. Kā būtu ar mazo medusmēnesi nedēļas nogales garumā Parīzē, Milānā, Romā, Londonā vai tepat Tallinā? Tikai divatā pavadīt laiku, staigājot pa pilsētu, pasēžot kafejnīcās, viesnīcā iedzerot vislabāko vīnu vai šampanieti.

 

  • Tā lieta no skatloga — pierādi, ka dzirdi un atceries

 

Ejot pa pilsētu vai staigājot pa tirdzniecības centriem, ikviena sieviete izsaka kādas replikas par to, ko redz skatlogos. Viņa zina, ka šobrīd to nevar atļauties, bet vienalga apbrīno kādu somu, kurpes vai ideālo kleitu svētku ballei. Vai jūs atceraties, ko sieviete ir apbrīnojusi skatlogā? Tad jau nav ilgi jādomā, kādu dāvanu izvēlēties! Iespējams, ka viņa būs tik ļoti pārsteigta, jo pati jau būs piemirsusi par to, ka bija apstājusies pie šī skatloga. Tad tā būs dāvana, kas pasaka: “Mīļā, es tevi vienmēr dzirdu, es atceros!”

 

  • Smaržas

 

Vēl viena sieviešu kaislība ir labas smaržas. Un to nekad nevar būt pārāk daudz. Ja zināt, kuras ir mīļotās iecienītākās, tad nenāks par sliktu papildināt krājumus. Bet vienmēr var pārsteigt ar savu izvēli. Ticiet, jūs nekļūdīsieties, jo divi cilvēki, kas ir tuvi, arī zina, kāds aromāts otram vislabāk piestāv un ir patīkamākais. Partnera gaumi šajā jomā parasti ļoti ātri izdodas izprast. Te gan jāatgādina, ka jāizvēlas oriģinālās smaržas no uzticamiem ražotājiem. Vilinoši zemas cenas vienmēr šķiet labs piedāvājums, bet ir liels risks “iekrist” uz viltojumiem. To kvalitāte noteikti ir krietni zemāka, viltojums ātri ir pamanāms. Bet dāvanai tas nebūtu pieklājīgi.