Ieplānot savu “lielo” dienu – grūtāk kā sākotnēji šķiet

Kas nu kuram skaitās “lielā” diena. Es gan šeit domāju sākotnēji kāzas, pēc tam sapratu, ka šādas dienas var būt ne tikai kāzas, bet arī citi svinīgi brīži, svētki, kas katram sirdij tuvāki. Nedaudz par plānošanu, par to, kā sagatavoties “lielajai” dienai, lai kas tā arī nebūtu.

Plānosim savas kāzas

Varbūt sākotnēji šķiet – cik gan grūti tas varētu būt. Vēl jo vairāk tad, ja nav milzīgu ambīciju attiecībā uz kāzu svinībām. Parasti līgava ir tā, kas iztēlojusies savas sapņu kāzas jau kopš bērnības un mēģina izsapņot katru sīkāko detaļu. Līgavainim atliek vien pielāgoties un atvērt naudas maciņu.

Tomēr, kad sākas īstā plānošana, tad tikai saprotam, cik daudz dažādu sīkumu ir jānodrošina. Viss nebeidzas ar vietas un datuma izvēli. Protams, piemirsu arī kleitu – parasti tā ir lielākā un interesantākā no visām ar kāzām saistītajām izvēlēm. Labi, ka internetā ir pieejami dažādi palīgi kāzu rīkotājiem un plānotājiem, vedējiem un pašiem preciniekiem.

Piemēram, portāls Precos.lv – lieliska vieta, kur atrast visus pavedienus kāzu plānošanai. Sākot ar kāzu apģērbu, auto un svinību vietu līdz alkoholam un suvenīriem kāzu viesiem. Ļoti līdzīgs ir portāls Līgavām.lv. Šeit vairāk varēs iedvesmoties un smelties radošas idejas.

Svarīgi ir laikus rezervēt sev fotogrāfu. Labs kāzu fotogrāfs būs aizņemts jau vismaz gadu uz priekšu. Tāpēc šim ir jābūt vienam no pirmajiem uzdevumiem, ko paveicat.

Kāzu kleitu izvēle toties ir gana liela un veikali allaž pieejami un atvērti. Tāpēc var atļauties pārkāpt savus principus un kleitas izvēli atstāt uz nedaudz vēlāku laiku. Skaistas kāzu kleitas ir iegādājamas mūsu vietējos veikalos Rīgā, droši sevis izvēlētā laikā var ierasties uz vietas veikalā lai izvēlētos un pielaikotu savu sapņu kleitu!

Pie kāzu plānošanas piederas arī sava vizuālā tēla veidošana. Manikīrs, frizieris – tas viss jāizdara laikus. Pie friziera vēlams doties laicīgi, piemēram, lai atsvaidzinātu savu ierasto matu sakārtojumu. Nedosieties uz kāzām ar ataugušām matu saknēm, vai ne tā? Tāpat jāparūpējas par manikīru, jāsakopj nadziņi, lai izskatītos nevainojami “lielajā” dienā.

Dzimumzīmju pārbaude – vai tiešām nepieciešama

Bieži ir dzirdēts, ka cilvēks jūtas neērti dēļ kādas savas dzimumzīmes. Dzimumzīmju pārbaudi vēlams veikt katrā gadījumā, arī tad, ja tās netraucē – profilakses pēc. Ja plānojat kāzas, bet jums jau ilgu laiku traucē kāda dzimumzīme – rada fiziskas neērtības, nepatīk kā izskatās – jums nepieciešama dzimumzīmju pārbaude, lai ārsts var ieplānot, kā un kad to labāk noņemt.

Dzimumzīmes ir iespējams noņemt samērā ātri un nesāpīgi, ja vien tas nav īpaši sarežģīts gadījums. Tomēr vizīti pie ārsta pirms “lielās” dienas jāieplāno ļoti laicīgi, vismaz pus gadu iepriekš. Jo nekad nevar paredzēt, cik ilgu laiku prasīs pieraksts, cik ilgu laiku dzīs rēta pēc dzimumzīmes noņemšanas.

dzimumzimju-parbaude

Zobu veselība

Jūs noteikti vēlēsieties izskatīties nevainojami visās fotogrāfijās. Un skaistā dienā ir daudz jāsmaida. Parūpējieties laikus par to, lai jūsu smaids būtu izcili žilbinošs un nevainojams. Ja sāp zobs – salabojiet to, lai tieši kāzu dienā nenomāc zobu sāpes! Ja jūsu zobi ir veseli, pamēģiniet zobu balināšanu – smaids kļūs žilbinošs un neatvairāms!

Sīkumi

Parasti visgrūtāk tikt galā ar šķietamiem sīkumiem, kuriem nevajadzētu jūs satraukt. Kur lai atrod pareizo lūpu krāsas toni, kur lai piemeklē vainadziņu, tauriņu, jostiņu, aksesuārus, suvenīrus. Bieži vien nākas uzrakstīt neskaitāmas e-pasta vēstules un apzvanīt tik daudz dažādus preču izgatavotājus un salonus. Tomēr nekreņķējieties. Atpūtieties kaut uz brīdi no lielās plānošanas un neļaujieties izmisumam. Dažkārt idejas un labākie risinājumi rodas paši no sevis.

Lai skaista jūsu “lielā” diena! Jūs esat tās galvenie varoņi.