Kā labāk atpūsties – pie televizora vai bārā?

Tuvojoties brīvdienām, sākam domāt, kā tās pavadīt. Izvēle var būt atkarīga no dzīvesveida, interesēm un arī noguruma pakāpes. Ja man ir viena brīva diena, tad es to labprāt pavadu mājās un neko nedaru. Atpūšos un atlaižos dīvānā, lai noskatītos tos seriālus un filmas, ko pa nedēļu nav sanācis. Vakaros strādāju ilgi, pēc tam nāk miegs, tāpēc televīzija nav tas, ko vakaros regulāri skatos. Tad jau labāk paklausos mūziku, palasu grāmatu pirms miega. Bet ir brīvdienas, kas tiešām tiek atvēlētas dīvānam un televizoram.

Labai ballītei vienmēr laiks

atpūta barāJa brīvas ir vairākas dienas pēc kārtas, tad vislabāk izvēlos kārtīgi izkustēties vai izballēties, jo mājās vairāk par vienu dienu nevaru nosēdēt. Te izšķiroša ir laba kompānija. Un man tāda ir. Īstie draugi ir labākais elements, kas nepieciešams, lai ballīte būtu izdevusies. Netālu no manas mājas ir vairāki klubi un bāri, kur labprāt aizejam iedzert, papļāpāt un arī nedaudz iztrakoties.

Ikdiena tā jau paiet stingrā režīmā, tāpēc brīvdienās ir ļauts atlaist grožus. Protams, ka normas robežās. Tā, lai otrā dienā pašam nav jāskatās apkaunojošas bildes un video, kas pazuduši no atmiņas. Tik traki ballējos tikai studju laikā.

Bet vispār jau jāsaka, ka labs bārs ir īstā vieta, kur piektdienas vai sestdienas vakarā atpūsties. Sanācis būt daudzās vietās, bet ne visās gribējies atgriezties otreiz. Tāpēc vairāku gadu laikā izveidojies savs iemīļotāko bāru loks, kur tad arī ar draugiem nedēļas nogalēs varam aiziet, lai atpūstos neformālā atmosfērā, ar kvalitatīviem dzērieniem, uzkodām un labu mūziku.

Interjeram ir nozīme

interjersEs pamanu to, kāds ir bāra interjers. Ja tas ir gaumīgs, tad šī vieta manās acīs iegūst papildus pozitīvo punktu. Varbūt esmu sīkumains, bet es pamanu to, kādas ir sienas, kādas ir labierīcības, cik ērti ir bāra krēsli. Vispār bāra krēsli, manuprāt, bārā ir viens no galvenajiem elementiem, par ko īpašniekiem ir jāpadomā. Tas ir īpašs akcents, kas var piešķirt vietai īsto gaisotni.

Esmu bijis vietās, kur bāra krēsli izveidoti no automašīnu elementiem, ir ar velosipēda riepu un pedāļiem, izgatavoti no senatnīga koka, bet dažreiz tie vienkārši ir eleganti un kvalitatīvi bāra krēsli klasiskā tradīcija. Profesionāls dizainers šo uzdevumu ar bāra interjeru var palīdzēt atrisināt.

Diez vai uz bāriem var doties katru nedēļu un katrās brīvdienās. Vismaz man tad šai nodarbei zūd tās īstā vērtība un sajūta. Tie nedaudz ir svētki, jo ikdienā jau nav laika satikt draugus. Katram ir savi pienākumi, steiga. Bet tad reizi mēnesī satiekamies bārā. Un tad šāda diena ir īpaša.

Tāpēc vislabāk, ja ir vairāki scenāriji, ko izmantot savās brīvdienās, jo tad tos var mainīt, pielāgot apstākļiem. Ir mazāka iespējamība kļūt par rutīnas upuri. It īpaši ziemā, kad ir liels vilinājums vienmēr brīvdienām izvēlēties to scenāriju, kurā ietilpst silta sega, dīvāns un televizors. Protams arī kārtīgas uzkodas.

Brīvdienas un atpūta ir vajadzīga ikvienam, jo tas ir laiks, ko varam veltīt sev, hobijiem, atpūsties, nedomāt ar darbu un mazināt stresu. Tāpēc pat tiem, kuriem darbs un karjera ir pirmajā vietā, kuri izklaides uzskata par lieku laika tērēšanu, tomēr ik pa laikam vajadzētu brīvdienu. Tādu, kā viņi vēlas. Jo ilgstoša spriedze var radīt nevēlamas sekas.