Kungi, ar dāvanām – uzmanieties!

dāvanasKurai gan sievietei nepatīk saņemt dāvanas? Saņemt dāvanu no mīļotā vīrieša – tas ir stabils apliecinājums par to, ka vīrietis izrāda patiesas rūpes par savu sievieti, vēlas viņu iepriecināt, un šādā veidā vīrietis ne vien izrāda savu dāsnumu, bet zināmā mērā nodrošina arī pozitīvās enerģijas apriti: jo vairāk viņš dalīsies, jo vairāk iegūs arī pats. Tomēr ne reti gadās lasīt sociālajos tīklos un dažādos izklaides portālos par to, kā labi gribēta dāvana izvēršas par īsu strīda iemeslu, jo sievietei dāvana ne tikai nav patikusi, bet tā ir pat viņu aizvainojusi.

Attiecību māksla

Nenoliedzami, attiecību veidošana ir ilgstošs un radošs process, kur jāprot būt īstam diplomātam, patiesi jāiepazīst savu sievieti un jāatceras, ka attiecības veido divi cilvēki, un, lai būtu laimīgs, jāievēro zelta likums: nedari otram to, ko nevēlies saņemt pats pretī.

Tomēr ja vīrietim nav palaimējies ar intuīciju, tad attiecības visticamāk veidosies uz kļūdām. Taču pat tas, ka vienreiz izdarot vienu izvēli, un novērojot savas sievietes reakciju, nākamajā reizē pie tādas pašas izvēles sieviete reaģēs citādāk, nevajag brīnīties, jo kā mēdz teikt – ar sievietēm, kā ar bitēm. Atliek vien secināt, ka atbildi to, kāda ir sieviete, atrast ir ir gandrīz neiespējami.

Nepareizā dāvana, kas var aizvainot

Atgriežoties pie dāvanu tēmas, pastāstīšu kādu situāciju. Reiz viens mans labs draugs, kuram bija skaista, kopta draudzene, izdomāja, ka palīdzēs savai meitenei skaistumkopšanā. Lai nebūtu tā, ka viņš tikai iedod naudu frizierim, puisis nolēma izrādīt iniciatīvu un atrada labu salonu, kur viens no pakalpojumiem, ko tas sniedza, bija lāzerepilācija. Sievietes taču mēdz atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem, tāpēc šāds ieguldījums savas sievietes skaistumā manam draugam likās loģisks. Viņš bija pārliecināts, ka draudzene būs sajūsmā.

Lieki piebilst, ka rezultāts bija briesmīgs. Sieviete uzskatīja, ka draugs viņu uzskata par spalvainu, briesmīgi apvainojās un pateica, ka savu lāzerepilāciju lai viņš izmanto uz sevi pats. Turklāt bez apvainošanās viņa nolēma, ka draugs nemīl viņu tādu, kāda viņa ir, tāpēc vienkārši pameta puisi. Te nu bija – laba dāvana! Drošie vien ja tā nebūtu pasniegta kā dāvana, tad varbūt sieviete akceptētu šādu soli, taču vispirms viņa bija jāuzvedina uz šo salonu, jāpainteresējas, vai viņai negribētos pašai ērtības, lai nav katru dienu jāskuj matiņus. Citiem vārdiem – vīri, ja gribat savām daiļavām dot šādas dāvanas, sagatavojiet viņas, lai sieviete domā, ka lāzerepilācija bija viņas izvēle, nevis jūsu.