Laiks domāt par dāvanām saviem mīļajiem

surpriseKad valsts svētki pavadīti, tad nopietni jāsāk gatavoties Ziemassvētkiem, jo tie taču ir vieni no gada gaidītākajiem svētkiem, kas iepriecina gan lielus, gan mazus. Ziemassvētki ir ģimenes svētki. Tās ir dienas, ko jāpavada kopā ar saviem pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Lai gan sarunas, garda maltīte un kopā būšana ir pats būtiskākais, arī dāvanas jau ir kļuvušas par neatņemamu šo svētku daļu. Tāpēc, lai zem eglītes varētu salikt jaukas un īpašas dāvanas, par tām jādomā jau laikus.

  • Pērc kaut ko īpašu

Dāvanai nevajadzētu būt tikai ķeksīša pēc. Tai vajadzētu būt pārdomātai un patiesai. Tādai, kas izvēlēta tieši priekš šī konkrētā cilvēka. Savus tuvos cilvēkus labi pazīstam, lai zinātu, kas viņus patiešām iepriecinātu. Varbūt jums ir iespēja piepildīt kādu īpašu sapni. Vai tad nav lieliska sajūta redzēt, ka dāvanas saņēmēja sejā ir patiess prieks un pārsteigums? Un īpašas dāvanas arī prasa laiku. Tāpēc arī jāsāk par tām domāt jau tagad, jo tas mēnesis ar astīti, kas vēl ir līdz svētkiem, patiesībā paskries ļoti ātri. Lai nav tā, ka jāskrien pa veikaliem svētku priekšvakarā.

  • Radi dāvanu pats

Dāvanas ne vienmēr prasa daudz līdzekļu. Jo lieliskas dāvanas var radīt ar savam rokam. Katrs taču kaut ko prot. Savus talantus var izmantot, lai radītu jaukas un personiskas dāvanas. Tās var būt rotas, gleznas, rotaļlietas mazākajiem ģimenes locekļiem utt. Lieliskas idejas, kā pašam pagatavot dāvanu, kas neprasa daudz līdzekļu, var atrast interneta plašumos un noteikti populārajā vietnē Pinterest, kas priecē ne tikai ar kolosālām bildēm, bet arī konkrētiem padomiem par dāvanas gatavošanas gaitu. Un tuvinieki noteikti būs patīkami pārsteigti, saņemot dāvanas, ko ar mīlestību un rūpību esat izgatavojuši ar savām rokām.

Te dažas idejas: http://www.svetkulaiks.lv/lv/articles/view/27/9713

  • Neaizmirsti par skaistu iepakojumu

Lai gan svarīga ir pati dāvana, nav noliedzams, ka arī iesaiņojumam ir sava loma svētku noskaņā. Tāpēc arī par to vajadzētu piedomāt, kā padarīt to oriģinālu, personisku un konkrētajai dāvanai pielāgotu. Te var noderēt dažādi dekoratīvi papīri, krāsaina līmlenta, kādi dekoriņi, ko piestiprināt, amizantas kartītes un uzraksti. Pat no avīzēm un žurnāliem var radīt oriģinālu iesaiņojumu, tāpēc ne vienmēr tam ir īpaši jātērē nauda. Ja ir nepieciešama īpaši izdekorēta un apdrukāta līmlenta, arī tāda ir pieejama. Var meklēt tirdzniecības vietās vai pasūtīt īpaši jums izgatavotas — http://www.limlentas.lv/.

Dažas idejas oriģinālai dāvanu iesaiņošanai: