Nerūsējošā tērauda dūmvads — 3 iemesli, kāpēc to izvēlēties

skurstenisKad meklējam risinājumus savai mājai, domājam ne tikai par ērtībām un funkcionalitāti, bet arī finansiālo pusi. Tāpēc bieži vien sanāk lavierēt starp visām šīm pozīcija, izsvērt “par” un “pret”, lai nonāktu pie tādas izvēles, ko nenāktos nožēlot. Ja šobrīd jums ir aktuāli izvēlēties risinājumus mājas dūmvadam, tad jums var noderēt tālāk tekstā minētie argumenti, kāpēc laba izvēle būs tieši nerūsējošā tērauda dūmvads.

 

 

  • Nerūsējošā tērauda dūmvadi sader ar visām modernajām iekārtām

 

Ja mājai tiek meklēts jauns dūmvads vai vajadzīgs atjaunot veco, tad noteiki jādomā par ilgtermiņa risinājumu. Vajag izturīgu un tādu, kas ir savienojams ar visiem modernajām mūsdienu apkures iekārtām. Un šajā ziņā nerūsējošā tērauda dūmvadi ir viena no labākajām izvēlēm, jo tie spējīgi izturēt ļoti augstas temperatūras. Tāpēc tas ir izdevīgi, lai arī kāds apkures veids mājā būtu. Ja arī tagad ir malkas apkure, tad nevar jau zināt, vai pēc kāda laika nebūs vajadzības ierīkot kaut ko citu, pieslēgt kādu jaudīgāku iekārtu. Tāpēc nerūsējošā tērauda dūmvads ir izdevīgs risinājums, kas kalpos ilgi un uzticami.

 

  • Tērauda caurules var konstruēt un uzstādīt ātri un pēc vajadzības

 

Vēl viena būtiska priekšrocība, ko piedāvā nerūsējošā tērauda caurules, ir ātrums, ar kādu var tik pie šāda rezultāta. Caurules ir samontējamas pa posmiem, tieši tā, kā klientam ir nepieciešams. Un to var izdarīt pašu spēkiem, atliek tikai sekot ražotāja sniegtajām instrukcijām. Pēc tam, kad dūmvads ir samontēts, to var ievietot gan vecajā skursenī, gan stiprināt telpu iekšpusē un ārpusē, lai izveidotu jaunu dūmvadu, ja tas ir nepieciešams. Ātri risinājumi ir tas, ko mūsdienās cilvēki vēlas. Negribam veltīt kaut kam daudz sava laika, jo esam aizņemti, grafiks dzen uz priekšu. Ātri un efektīvi risinājumi ir tieši tas, ko gribam saņemt un izmantot savām vajadzībām.

 

  • Tērauda caurules ir viens no ekonomiskākajiem risinājumiem

 

Ja salīdzina izmaksas, kas būs, ja meklēs meistaru, kurš pārmūrēs krāsni un skursteni, vai arī būs jāpērk un jāuzstāda keramiskais dūmvads, tad skaidrs, ka nerūsējošā tērauda dūmvads ir ekonomiski izdevīgākā opcija. Tā ir augsta kvalitāte, kas iegūstama par konkurētspējīgu cenu. Kāpēc maksāt vairāk, ja var izvēlēties arī kvalitatīvu risinajumu un ietaupīt savus līdzekļus? Tomēr mēs dzīvojam tādos ekonomiskajos apstākļos, kad ar naudu bez vajadzības nemētajamies un domājam, kā pirkt gudrāk.

Nerūsējošā tērauda dūmvadi Latvijā tiek gan importēti no lielākajiem Eiropas ražotājiem, kā arī ir pieejams vietējais ražojums, kas kvalitātes ziņā neatpaliek no ievestās preces. Latvijā viens no zināmākajiem tērauda dūmvadu ražotājiem un pārdevējiem ir RGJ, kas spēj nodrošinat tiešām konkurētspējīgas cenas. Ja domājat, ka nerūsējošā tērauda dūmvadi ir piemērots risinājusms arī jūsu mājai, tad ieskatieties rgj.lv, lai redzētu, ko tad piedāvā mūsu pašu ražotājs. Produkcijas augsto kvalitāti apstiprina arī tas, ka tā tiek sekmīgi eksportēta, iegūstot arvien lielāku popularitāti daudzās Eiropas valstīs.