Sagatavo savu ķermeni pavasara atnākšanai

Sagatavo savu ķermeni pavasara atnākšanaiLīdz ar pavasara iestāšanos mums gribas kā tauriņiem izlobīties no kūniņas, kurā pavadīta aukstā ziema, un izstaipīt savus košos spārnus, laižoties jautrā dejā. Pavasaris patiesi ir laiks, kad vēlamies sev apkārt un arī spogulī redzēt vairāk krāsu un prieka. Tāpēc tagad ir pēdējais brīdis padomāt, kā skaisti un koši sagaidīt šo tik ilgi gaidīto mirkli, kuru sinoptiķi sola jau tuvāko nedēļu laikā, kad temperatūra pakāpsies krietni virs plus 10 grādiem.

  • Atdzīvini un sakop matus

Skaisti un sakopti mati ir viena no labākajām pavasara rotām, jo beidzot varam novilkt cepures un kapuces. Diemžēl ziema, aukstums, apkure un daudz laika telpās nenāk par labu matu izskatam. Tāpēc ir labs brīdis, lai palutinātu matus ar kādu barojošu masku vai eļļu, dotos pie friziera nogriezt bojātos matus. Un noteikti ir labs brīdis, lai iegūtu jaunu griezumu un krāsojumu – kaut ko drosmīgāku, košāku.

  • Lai top košs un pavasarīgs manikīrs

Otrs pavasara vēstnesis ir skaisti, sakopti un koši nadziņi. Ja ziemā dodam priekšroku tumšākiem un piesātinātākiem toņiem, tad pavasaris ir laiks, kad izvēlēties gaišus, košus un pasteļu toņus savam manikīram.

Šajā rakstā varat uzzināt par visa 2019. gadā aktuālajām manikīra tendencēm, kurām ir vērts sekot, ja gribat būs moderni:

https://www.skaistumnica.lv/lv/blogs/skaistumkopsana/nagu-dizainu-tendences-2019-gada-274/.

  • Atsvaidzini garderobi ar košākiem elementiem

Protams, ka nav prāta darbs mesties iepirkšanās trakumā un piepirkt pilnu skapi ar drēbēm, kuras šajā pavasarī varbūt nemaz nepaspēsiet uzvilkt. Tomēr ir vērts investēt dažās kvalitatīvās lietās, aksesuāros, ar kuriem atsvaidzināt un papildināt savu garderobi, lai pavasarī izskatītos koši un moderni.

Par to, kādas tad ir šī pavasara aktuālākās modes tendences, arī varat uzzināt, ieskatoties šajā rakstā:

https://www.delfi.lv/vina/skaistums-un-stils/stila-zinas/ko-gerbsim-2019-gada-dizainere-izvirza-zimigakas-modes-tendences.d?id=50690041.

  • Sajūti gludas un skaistas ādas spēku

Ja ziemā biežāk izvēlamies bikses, blūzes un džemperus, jo tā ir gan ērtāk, gan siltāk, tad pavasaris ir tas laiks, kad garderobes priekšplānā izņemam svārkus, kleitas, arī piedurknes paliek arvien īsākas. Tas nozīmē, ka īpaši jāsāk padomāt par nevēlamajiem matiņiem, kas ziemā varbūt omulīgi slēpušies zem biezajām apģērba kārtām. Pludmales sezona arī nav aiz kalniem. Ja gribēsiet uzvilkt skaistu bikini, tad ir labs laiks, lai jau sāktu rūpēties par gludu un skaistu ādu.

Kā vislabāk tik vaļā no nevēlamā apmatojuma? Protams, varat izmantot jau zinamās metodes, bet mēs iesakām šogad izmēģināt kaut ko patiesi efektīvu. Tā ir lāzerepilācija. Lāzerepilācija ļauj atbrīvoties no matiņiem nesāpīgi un uz ilgu laiku, ja ir iziets vairāku procedūru kurss. Lai paspētu līdz vasarai, jāsāk rīkoties jau tagad. Lāzerepilācija Rīgā kvalitatīvi veicama lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic”.