Tavi skaistuma noslēpumi — uzplauksti pavasarī!

noslepumsSieviete jūtas labi un pārliecinoši, ja viņa ir harmonijā ar savu ķermeni, ārējo veidolu, stilu, ja viņa iemācījusies mīlēt sevi un atradusi labākos un efektīvākos veidus, kā rūpēties par sevi – savu ķermeni un dvēseli. Šie īpašie skaistuma un labsajūtas noslēpumi katrai sievietei var būt savādāki, jo katra no viņām ir unikāla, brīnišķīga personība, kuras šarma noslēpums ir kaut kas tikai viņai piemītošs.

Ja Tu vēl neesi atradusi savu īsto skaistuma un labsajūtas formulu, tad piedāvājam iedvesmoties no daudzu sieviešu iecienītiem paņēmieniem un metodēm, kas viņām palīdz gan justies, gan izskatīties labi, ar prieku un pārliecību skatīties spogulī. Varbūt šo padomu klāstā ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs, lai uzplauktu šajā pavasarī!

  • Ķermenis kustībā. Kustība ir dzīvība. Kustības un aktivitātes kā dzīvesveida pamats noteikti ir viens no galvenajiem ieročiem cīņā par veselīgu un skaistu ķermeni. Tas nenozīmē tikai un vienīgi svīšanu sporta zālē, bet vispārēju paradumu kustēties – iet ar kājām, kāpt pa kāpnēm, brīvdienas pavadīt ārā un aktīvi utt. Tas pozitīvi ietekmē gan kopējo veselību, gan uzlabo imunitāti, gan fizisko formu, palīdzot saglabāt veselīgu svaru un ķermeņa aprises.
  • Ūdens – gan iekšpusē, gan ārpusē. Arī tas ir viens no fundamentāliem skaistuma un labsajūtas līdzekļiem. Ūdens ķermenim nepieciešams gan no iekšpuses, gan ārpuses.
  • Miegs ir labākā investīcija. Ja patiešām nekam citam nav laika, tad tas pats mazumiņš, kas ir, jāatvēl miegam. Tā būs labākā laika investīcija, kas atstās vislielāko efektu gan uz izskatu, gan labsajūtu.
  • Ādas attīrīšana un kopšana. Skaistas un veselīgas ādas pamats ir pareiza kopšana. Arī tad, ja ikdienā netiek lietota dekoratīvā kosmētika, āda vienalga ir jāattīra, jāpabaro un jāmitrina ar ādas tipam piemērotiem kopšanas līdzekļiem.
  • Neej gulēt ar kosmētiku, lai cik esi nogurusi. Tām sievietēm, kuras izvēlas lietot dekoratīvo kosmētiku, jāatceras viens pats būtiskākais likums – nekad neiet gulēt, ja nav notīrīta kosmētika. Katra reize, kad to izdari, ir nopietns trieciens sejas ādai.
  • Palutini sevi ar skaistuma procedūrām. Ziemas beigas un pavasara sākums ir ļoti labs laiks, lai palutinātu sejas un ķermeņa ādu ar dažādām kopjošām un atjaunojošām procedūrām. Tās var izvēlēties gan pēc savas gaumes un noskaņojuma, gan pēc ādas tipa un aktuālās problemātikas.
  • Tīri un kopti mati – labākā sievietes rota. Mati patiesi ir sievietes galvenā rota. Elegants un pieskaņots matu sakārtojums atsvaidzina ikvienu tēlu un liek justies par sevi pārliecināti. Tāpēc noteikti nevajag žēlot laiku, pūles un līdzekļus, lai parūpētos par saviem matiem. Vai jau esi ieplānojusi vizīti pie friziera?
  • Gluda āda bez sāpēm un ieaugušiem matiņiem – ar lāzerepilāciju. Jā, gluda āda sievietei tiešām sniedz lielu komfortu un pārliecību par sevi. It īpaši gada siltajos mēnešos. Lāzerepilācija ir tā metode, kas ļaus atbrīvoties no matiņiem uz ilgāku laiku, bez sāpēm un bez ieaugušiem matiņiem. Lāzerepilācija jāiziet kursa veidā, lai iegūtu paliekošu efektu. Uzzini, kur pieejama kvalitatīva lāzerepilācija Rīgā.
  • Tu izskaties tā, kā tu ēd. Arī tas ir viens no skaista un veselīga ķermeņa pamatnoslēpumiem, kurš jāzina katrai sievietei. Esi atbildīga par to, ko liec uz sava šķīvja, jo tas arī parādīsies tavā spoguļattēlā.
  • Kafijas biezumi – lēts, bet superefektīvs skrubis. Ne vienmēr jātērē daudz naudas par kosmētiku un procedūrām. Kafijas biezumi ir viens no brīnumlīdzekļiem, kas pieejams katrai. Izmanto tos kā lielisku skrubi ķermenim un sejai. Āda kļūs gludāka un tonizētāka. Kafijas biezumus arī var jaukt kopā ar kokosriekstu eļļu vai kādiem citiem līdzekļiem, lai iegūtu vēl labāku efektu.